Firmaya Özel Yer Balonları

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden taviz vermeden, doğa koşullarına güçlü yer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. Etkili reklamcılığın temellerinden biri de kısa sürede dikkat çekmektir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. belirgin standartlar çerçevesinde yapılmış olan pvc balonları ise istekler ile beraber baskılı olacak biçimde hazırlanır. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekimli bildirme araçlarıdır.
Firmanızın tanıtımını yapmak istediğiniz her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, kişilerin ilgisini çekebilir ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz. Yer balonları bedel olarak da stabil bir şey söylenemez.

http://sonmezinflatables.com/urun/yer-balonu

Ürünün kocaman alıcı kitlesi nedeni ile tanınması sağlanır. Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım ve boyuta karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Stabil olan ürünlerde bulunmasa da istekler üzerine üretime hazırlanabiliyor.

 

 

Logonuzu giydirdiğimiz yer balonları ile markanızın daha aşırı şahıs yönünden Bilinmesini ve akılda kalmasını sağlayabilirsiniz. Yerden yüksekliği 2 metre ile 12 mt. arasında hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve kaliteli materyal kullanılmaktadır. değişik ebat ve seçenekte olan yer balonlarının maliyetleri da beğendiğiniz yahut almak arzuladığınız balonun boyutuna göre değişim göstermektedir. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz.